+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

Užijte si s kolegy jednu z našich her!

Hledáte zajímavou zábavu pro Váš firemní teambuilding v Praze? Naše hry jsou pro tento účel jako stvořené. Vybírat můžete z městských týmových her, které může hrát současně až 50 osob, nebo únikových her, které jsou určeny pro jednotlivé skupinky 2-5 osob. 

S Vašimi požadavky se na nás neváhejte obrátit, určitě to vymyslíme.

ZOBRAZIT KONTAKTY

PRAŽSKÁ BOJOVKA

Městská týmová hra

Až 10 týmů, 50 osob

Časový limit: 3h

Čj a AJ varianta hry

GOLEMOVA BOJOVKA

Městská týmová hra

Až 10 týmů, 50 osob

Časový limit: 3h

Pouze v Čj 

ALCHYMISTA

Venkovní úniková hra

1 tým, až 5 osob

Časový limit: 4h

Pouze v Čj

BYT č. 13

Úniková hra

1 tým, až 5 osob

Časový limit: 1h

Čj a AJ varianta hry

Přečtěte si, co o našich hrách říkají ostatní!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Sightseer

Bojovku po Malé Straně jsme absolvovali v rámci firemního teambuildingu a splnilo to všechna naše očekávání. Všichni jsme se shodli, že jsme (ač jsme Pražáci) navštívili místa, na kterých jsme nikdy nebyli. Herně velmi dobře zpracované. Děkujeme! (Zdroj)

Alena

Super akce! Pojali jsme ji jako teambuilding, ale dovedu si představit i s rodinou. Zábavné, poučné a procházek klidnou večerní Prahou bez turistů – ideální Doporučuji (Zdroj)

Michaela

Chytlavá hra v centru Prahy, kdy řešíte deník a posouváte se z místa na místo, abyste nakonec rozluštili kód. Hra nás úplně pohltila. Jediné co, že se to konalo večer, a pak už byla tma a my jsme některé věci déle hledali nebo nenašli. Ale to bylo také naší slepotou a hlavně podmínky měli všichni stejné. Komunikace s organizátory výborná, i co se týče změny data, kdy jsme potřebovali termín o týden posunout. Určitě můžeme doporučit a rádi se zúčastníme dalších her (Zdroj)

Terhen

Byt č.13 nás totálně dostal. Už od vstupu do recepce jsme se cítili jako v jiném světě. Prostředí i efekty jsou do detailu propracované a originální. Několikrát jsme byli velmi překvapení, jsem lekavá, takže fakt sranda. Oproti paní v předchozí recenzi za sebe můžu říct, že mně absence složitého šifrování vyhovovala. Jednotlivé kroky na sebe navazovaly a jejich splnění mělo smysl pro další postup ve hře. Některé nám dali dost zabrat. Navíc příjemná „obsluha“ (Zdroj)