+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

GOLEMOVA BOJOVKA

Dejte do kupy partu a vyrazte na bojovku do zapomenutých uliček staré Prahy! Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit a zjistěte, jak to mohlo být s Golemem doopravdy.

> Městská týmová hra
> Kapacita: 2-5 osob v týmu
> Délka trasy: 5 km
> Doba trvání: cca 3 hodiny
> Obtížnost: Lehká
> Účast do 15 let pouze za doprovodu dospělého člena v týmu

Lokalita:
Staré Město, Praha 1

ZAREZERVVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Příběh hry:

Vera Flassak žila se svou rodinou poklidný život v Rakousku. Z generace na generaci si předávali záhadný svazek zápisků na starém papíře, prastaré dědictví. Čmáranice měly zvláštní kouzlo a proto se jich nikdy nikdo nezbavil. A to bylo dobře.

Vera jednoho dne zjistila, že čmáranice nejsou beze smyslu a jala se je překládat. V roce 1589, kdy byly texty napsány, panovala v Praze napjatá atmosféra. Židé se báli násilí a byli obviňováni ze všech myslitelných zločinů. Nakonec se našel někdo, kdo se bezpráví postavil. Ale za jakou cenu? Vydejte se to zjistit!

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Mark_tap

Je to skvělá aktivita, dobře připravené, prošli jsme krásnými místy, které jsme dosud neznali. Bavilo to děti i dospělé, vřele doporučuji 🙂 (Zdroj)

Michaela

Doporučuji všem napříč generacemi – hezky vymyšlené, provázané, dobře organizované. Pěkná procházka po Praze – trochu jinak (Zdroj)

Alena

Super akce! Pojali jsme ji jako teambuilding, ale dovedu si představit i s rodinou. Zábavné, poučné a procházek klidnou večerní Prahou bez turistů – ideální 🙂 Doporučuji! (Zdroj)

Pražská bojovka

Městská týmová hra

Byt č. 13

Detektivně-hororová úniková hra

Alchymista

Venkovní úniková hra