+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

BYT Č. 13

„Příběh hry je založen na základě skutečných událostí popsaných v policejním spisu, který se na světlo dostal po bezmála 70 letech“

> Detektivně-hororová úniková hra 
> Kapacita: 2 – 5 osob v týmu
> Doba trvání: 60 minut
> Obtížnost: Střední
> Účast do 15 let pouze za doprovodu dospělého člena v týmu

Adresa:
Mělnická 12, Praha 5 – Malá Strana

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Příběh hry:

V roce 1952 zmizela beze stopy skupina 6 lidí – 6 přátel se prostě jednoho dne nevrátilo do svých domovů. Tehdejší vyšetřovatelé nedokázali, možná nechtěli, vypátrat vůbec nic: kde byli pohřešovaní naposledy viděni, co měli v plánu nebo kdo je naposledy mohl zahlédnout. Případ byl odložen jako nevyřešitelný.

O více než půl století později tým záhadologů odhaluje nové skutečnosti a na vlastní pěst se vydává po stopách nevysvětlitelného zmizení.

Středobodem se zdá být jediné místo. Byt č. 13.

Odvážíte se do něj po tak dlouhé době jako první vstoupit? Podaří se Vám zjistit, co se zde tehdy stalo? A dostanete se opět ven?

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Terhen

Byt č.13 nás totálně dostal. Už od vstupu do recepce jsme se cítili jako v jiném světě. Prostředí i efekty jsou do detailu propracované a originální. Několikrát jsme byli velmi překvapení, jsem lekavá, takže fakt sranda. Oproti paní v předchozí recenzi za sebe můžu říct, že mně absence složitého šifrování vyhovovala. Jednotlivé kroky na sebe navazovaly a jejich splnění mělo smysl pro další postup ve hře. Některé nám dali dost zabrat. Navíc příjemná „obsluha“ (Zdroj)

Gita M

Důmyslně promyšlené triky do posledního detailu. Po této návštěvě už nikdy nebudete chtít zvednout sluchátko bakelitového telefonu……. Krásné prostředí navazující tu správnou atmosféru, kdy na určitých místech se vám na těle vytvoří husí kůže. (Zdroj)

Natálie

Skvěle propracovaná únikovka s příběhem v překrásných prostorách! Zkušení hráči únikovek se zabaví, pobaví, možná se budou trochu bát, nezkušenější hráči k tomu všemu budou muset spojit logické síly, aby se zachránili z bytu č.13! (Zdroj)

Alchymista

Venkovní úniková hra

Pražská bojovka

Městská týmová hra

Golemova bojovka

Městská týmová hra