+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

BYT Č. 13

„Příběh hry je založen na základě skutečných událostí popsaných v policejním spisu, který se na světlo dostal po bezmála 70 letech“

> Detektivně-hororová úniková hra
> Kapacita: 2 – 5 osob v týmu
> Doba trvání: 60 minut
> Obtížnost: Střední
> Účast do 15 let pouze za doprovodu dospělého člena v týmu

Adresa: Mělnická 12, Praha 5 – Malá Strana

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Příběh hry:

V roce 1952 zmizela beze stopy skupina 6 lidí – 6 přátel se prostě jednoho dne nevrátilo do svých domovů. Tehdejší vyšetřovatelé nedokázali, možná nechtěli, vypátrat vůbec nic: kde byli pohřešovaní naposledy viděni, co měli v plánu nebo kdo je naposledy mohl zahlédnout. Případ byl odložen jako nevyřešitelný.

O více než půl století později tým záhadologů odhaluje nové skutečnosti a na vlastní pěst se vydává po stopách nevysvětlitelného zmizení. Středobodem se zdá být jediné místo. Byt č. 13. Odvážíte se do něj po tak dlouhé době jako první vstoupit? Podaří se Vám zjistit, co se zde tehdy stalo? A dostanete se opět ven?

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Linda

Bylo to naše první únikovka a moc jsme si to užili. Zajímavý příběh, hádanky a celkový postup hry. Zvukové a světelné efekty byli opravdu realistické. Občas jsem měli fakt husí kůži. Vybavení prostor vás přesune do jiné doby, skvělá atmosféra. Mužem určitě doporučit. (Zdroj)

Filip

Skvělá únikovka s velmi příjemným personálem Atmosféra TOP a hra je fakt povedená, po všech stránkách. Efekty a prostředí se nám hodně líbilo a těšíme se na další únikovku od Vás. (Zdroj)

Tena

Navštívili jsme byt č. 13, mohu jen doporučit. Už při vstupu nás prostředí zaujalo. Room master moc příjemný, vtáhl nás do děje ještě než jsme vstoupili do bytu. Atmosféra napjatá až do konce, příběh skvěle promyšlený, takže za nás pokud budou další hry určitě se rádi přijdeme podívat znovu. (Zdroj)

Alchymista

Venkovní úniková hra

Pražská bojovka

Městská týmová hra

Golemova bojovka

Městská týmová hra