+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

PRAŽSKÁ BOJOVKA

Dejte do kupy partu a vyrazte na bojovku do zapomenutých uliček staré Prahy! Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit. Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase a vyhrajete?

> Městská týmová hra 
> Kapacita: 2-5 osob v týmu
> Délka trasy: 5 km
> Doba trvání: cca 3 hodiny
> Obtížnost: Lehká
> Účast do 15 let pouze za doprovodu dospělého člena v týmu

Lokalita:
Malá Strana, Praha 1

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Příběh hry:

Během rekonstrukce Národního muzea v Praze byla při strhávání zdi nalezena schránka. Odborníci ji datovali do druhé poloviny 30. let. Zřejmě zde byla uschována, když budova procházela částečnou rekonstrukcí.

Spolu se schránkou byl nalezen i dokument se zápisky Huga Tapfera, který zde v té době pracoval. Odborníci se shodují, že schránku vzhledem k její hodnotě neotevřou násilím. V dokumentech se podle všeho skrývá způsob, jak to provést za pomoci bystré mysli. Týmy těch nejpovolanějších už se připravují k akci!

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Ibobes

Hra vede krásnými uličkami staré Prahy a příběh je poutavý a zaujme děti i dospělé. Moc doporučuji. Zase objevujete Prahu jinýma očima. (Zdroj)

Lefuxova

S partou přátel, jsme celým nápadem a provedením byli nadšeni. Úkoly byly dobře promyšlené a hezky vysvětlené. Určitě tuto hru mohu jen doporučit a ráda se zase nějaké zúčastním. (Zdroj)

Vašek

Bylo skvělé projít si místa a zákoutí Prahy, kam se člověk většinou sám nevypraví. A při tom si skutečně všímat svého okolí, hledat stopy a zároveň se prokousávat zajímavým příběhem. (Zdroj)

Golemova bojovka

Městská týmová hra

Byt č. 13

Detektivně-hororová úniková hra

Alchymista

Venkovní úniková hra