+420 774 077 222
info@theblacklock.cz

ALCHYMISTA

Hra plná hlavolamů, šifer a promyšleného příběhu. Hra, která Vám pěkně zavaří mozek a přitom poznáte tajemná zákoutí staré Prahy. 

> Venkovní úniková hra pro 2 -5 osob
> Délka trasy: 5 km
> Doba trvání: cca 4 hodiny
> Obtížnost: Těžká
> Hra je vhodná pro zkušené hráče únikových her a v týmu musí být osoba starší 18 let

Start:
Mělnická 12, Praha 5 – Malá Strana

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Příběh hry:

Stará Praha vždy skrývala mnoho tajemství, mezi něž se rozhodně řadí nalezení spisů a věcí, které z pohledu moderní vědy a historie nedávají žádný smysl. Obsažené texty naznačují, že v 17. století existoval v Praze alchymistický spolek Qui Scitis, jehož moc sahala až ke králi.

Majitel nalezených věcí, jistý Mathias, se podle svých zápisků stal členem spolku v roce 1612 a tam začala jeho pouť do tajů alchymie, která měla úplně jinou podobu, než si dnes představujeme. Nezatíženi etickými pravidly, se alchymisté uchylovali k činům mnohdy odporným, což Mathias nedokázal trpět dlouho. Chtěl svůj spolek zradit a skrýt se daleko z jeho dosahu. Povedlo se mu to? Sestavte tým a rozluštěte odpověď na tuto otázku sami!

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Další recenze naleznete na Tripadvisoru, Facebooku nebo Googlu.

Zapomiska

Hra nás nadchla od samého začátku a nadšení a zápal nám vydržel až do konce. Skvěle promyšlené. Těšíme se na další!!! (Zdroj)

Michaela

Hra nás provedla těmi nejkrásnějšími zákoutími Prahy a zároveň nám představila její staré legendy, které zapadaly do hry, což bylo velmi působivé. Úkoly byly velmi originální a občas (vlastně docela často) se nám pořádně zavařily mozky. Byly to skvěle strávené tři hodinky a i ten čas na jedno pivko zbyl. Hru mohu všem vřele doporučit, byl to skvělý zážitek a už se nemůžeme dočkat až půjdeme příště! (Zdroj)

Jája

Příjemně prožité odpoledne, úkoly nápadité, bavilo mě jejich řešení i hledání zajímavých míst, kterých bych si při běžné procházce Prahou asi ani nevšimla. (Zdroj)

Byt č. 13

Detektivně-hororová úniková hra

Pražská bojovka

Městská týmová hra

Golemova bojovka

Městská týmová hra